Expresní překlad se stejnou kvalitou překladů

Úvodní strana » Magazín » Expresní překlad se stejnou kvalitou překladů

Expresní překlad se stejnou kvalitou překladů

Někdy se to může stát komukoli z vás. Nečekanou schůzku, obchodní nabídku či příležitost je nutné řešit bezodkladně, protože čas jsou peníze. Naše překladatelská agentura je na takové situace připravena. Bude-li potřeba, zajistíme pro vás expresní překlad, s termínem dodání dle vašich požadavků, třeba již za pár hodin.

Když rychle, tak expresně

Expresní je jinak řečeno rychlý. Expresní překlad je tedy takový překlad, jenž je zhotoven do 24 hodin, samozřejmě včetně dodání zadavateli. Za takovou chvíli vám dodáme překlad krátkého textu, ale i dokumentu dlouhého 20 stran a více. V takovém okamžiku se plně projeví výhoda spolupráce s překladatelskou agenturou. Ta totiž zaměstnává celý tým překladatelů a na vašem textu tak může pracovat více lidí najednou, včetně korektorů a stylistů.

Expresní překlady jsou různé

Protože každý zákazník má jiné požadavky, flexibilně reagujeme nabídkou více druhů expresních překladů. Standardně dodáváme expresní překlady do 24 hodin, ale nabízíme i „velmi expresní překlad“ s dodáním do 12 hodin a „super expresní překlad“, kdy vám hotový překlad dodáme už do 6 hodin od zadání. Jestliže váš dokument obsahuje maximálně dvě normostrany, můžete mít překlad na stole už za dvě hodiny.

Expresní překlady vysoké úrovně

To, že je překlad dodán expresně neznamená, že není kvalitní. Ručíme vám za to, že kvalita našich překladů dosahuje stejně vysoké úrovně, ať už při dodání v běžném termínu, anebo v expresním. Budete-li si to přát, dodáme vám jej naformátovaný ve stejném stylu, jako původní text, včetně propojení hypertextových odkazů.

Rychle a kvalitně

Rychlé životní tempo, globalizace a internet, kdy se propojují i ty nejvzdálenější světové oblasti, nás nekompromisně nutí ke krátkým dodacím termínům při zachování kvality a mezinárodních standardů. Konkurence nedovolí být pomalý, a kdo chybuje, je bez milosti vyřazen ze hry. Protože naše překladatelská agentura jde s dobou, expresní překlady pro nás nejsou problém.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími překladateli a korektory, z nichž většina jsou rodilí mluvčí. Pracují pro nás i specialisté z jiných oborů. Moderní technika, špičkový software a překladatelské nástroje jsou u nás samozřejmostí. Jedině tak jsme schopni reagovat na nejrůznější požadavky zákazníků a nabízet krátké termíny dodání. To vše bez gramatických chyb, stylisticky čistě a graficky perfektně zpracované.

Situace pro expresní překlad jako stvořené

Příležitostí, při kterých se může hodit expresní překlad, je nepočítaně. Například taková nenadálá změna programu jednání, posunutí termínu prezentace, pozdě dodané podklady k přednášce, nenadálý příjezd zahraničního obchodního partnera či neočekávaná možnost uzavření výhodné smlouvy, kdy však času není nazbyt. Je škoda promarnit výhodnou nabídku kvůli nedostatku času, a proto je dobře, že už víte, na koho se s poptávkou po expresním překladu obrátit.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.