Cenové srovnání překladatelských agentur

Úvodní strana » Magazín » Cenové srovnání překladatelských agentur

Cenové srovnání překladatelských agentur

Překlady osobních dokumentů a obchodních dopisů, tedy standardní překlady, jsou tím nejčastějším, co po nás zákazníci požadují. Ať už se jedná o jakýkoli překlad, kvalita je pro nás tou největší prioritou. I krátký dopis musí být bezchybný. Bezchybnost překladu je vizitkou překladatele a určitý druh ochrany zákazníka. S naší agenturou si kvalitou překladu může být jisti. Náš tým se skládá z profesionálních překladatelů, kteří si za svojí prací stojí.

Ruku v ruce s kvalitou jde u nás i cena. Překlad 1 normostrany standardního textu vám vyhotovíme za 290 Kč. V porovnání s jinými agenturami jsou naše ceny více než příznivé. Kupříkladu u agentury Juristrans vás takový překlad přijde na 400 Kč.

Soudní překlady

Dokumenty, vyžadované institucemi a překládané soudu, nepostačí přeložit jako standardní texty. V takových případech budete potřebovat soudní překlady, provedené oficiálně jmenovaným soudním tlumočníkem. Jedná se o překlady vyžadující znalost odborné terminologie a soudní tlumočník musí zajistit nejen obsahovou správnost, ale také právní odbornost a legislativní korektnost.

Naše překladatelská agentura spolupracuje s řadou soudních tlumočníků a soudní překlad jsme schopni zajistit jen za 590 Kč za 1 NS. U naší konkurence se setkáte s cenou přesahující 600 Kč.

Expresní překlady

V případě, že spěcháte a času není nazbyt, přijdou vám vhod expresní překlady, dodané zákazníkovi ve velice krátkém termínu. Jsou situace, kdy je každá minuta dobrá, a naše agentura je umí vyřešit. Spolupracujeme s týmem překladatelů, který se může díky moderním softwarovým nástrojům o překlad podělit a pracovat na něm paralelně. Expresní překlad vám dodáme do 24 hodin.

Budete-li potřebovat expresní dodání překladu, neváhejte, a obraťte se na naši agenturu. Dokument převedený do vámi zvoleného jazyka vám dodáme v ceně běžného překladu, s příplatkem 50 % za expresní zpracování.

Jazykové korektury

Samotný překlad se neobejde bez jazykové korektury. Ta zajistí gramatickou správnost bez gramatických chyb a překlepů, a také stylistickou čistotu a vyváženost. Právě proto spolupracujeme nejen s překladateli, ale také s korektory. Ti vaše texty opraví, odstraní chyby a provedou kompletní textovou korekci. Korektury umíme nejen základní celkové, ale i gramatické a stylistické.

Ať už jde o korektury velkého či malého rozsahu, důvěřujte naší agentuře. Postaráme se o správnost vašich dokumentů na té nejvyšší úrovni při zachování příznivých cen. Podívejte se do našeho ceníku. Korektura 1 NS vás s námi vyjde na 90 Kč, přičemž jiné agentury, například Imprimis, takovou službu nabízí i za 250 Kč.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.