Cenové srovnání překladatelských agentur

Úvodní strana » Magazín » Cenové srovnání překladatelských agentur

Cenové srovnání překladatelských agentur

Nejčastějším požadavkem klientů bývá překlad cizojazyčného dokumentu. Ať už se jedná o osobní nebo profesní typy dokumentů, vždy dbáme na to, aby byl překlad perfektní. Nekvalitní překlad je ostudou pro překladatele a zdrojem problémů pro jeho majitele. To se vám s námi stát nemůže. Pracují pro nás ti nejlepší profesionálové a naše překlady jsou vždy na té nejvyšší úrovni a za příznivou cenu.

1 normostrana překladu anglického jazyka do českého u nás stojí 290 Kč. Jiné agentury, například EKO překlady nebo Lingua-centrum, si za tuto službu účtují od 295 Kč výše.

Soudní překlady

Překlady nejrůznějších dokumentů, nutných při jednáních s institucemi a při soudních jednáních, jsou další z často požadovaných druhů překladu. Tento druh překladu je velice náročný na přesnost a odbornou terminologii, a musí splňovat nejen významovou, ale také právní a legislativní správnost. K těmto službám jsou využívání oficiálně jmenovaní soudní překladatelé.

Za soudní překlad zaplatíte v naší agentuře 590 Kč, a to je cena více než příznivá. Na trhu je obvyklá cena kolem 700 Kč jako například u agentury H. E. Lingua Centrum.

Expresní překlady

Někdy se může stát, že se ocitnete v časovém presu, termíny jsou krátké a je třeba řešit věci téměř ihned. V takovém případě je důležitá každá minuta, a překlady důležitých dokumentů musí být dodány co nejdříve. Expresním překladem rozumíme překlad dodaný zákazníkovi do 24 hodin. Díky tomu, že se u nás v agentuře pracuje týmově, není pro nás problém takový překlad pro vás zajistit.

Jestliže se dostanete do takové situace, neváhejte se na nás obrátit. Expresní překlad vám dodáme za cenu běžného překladu s 50% příplatkem. U řady agentur je tento příplatek sice shodný, avšak kvůli vyšší ceně za překlad nakonec stejně zaplatíte více.

Korektury a cizojazyčné korektury

Každý text, ať už v českém jazyce, nebo cizím, musí být stylisticky i gramaticky správný. Naši korektoři vaše dokumenty jazykově zkorigují, odstraní veškeré překlepy, hrubky a nesprávně použité výrazy. Zajistíme pro vás korektury celkové, gramatické, stylistické, korektury malého rozsahu (e-maily, reporty, životopisy) i velkého rozsahu (akademické práce, knihy, webové stránky).

Naše služby jsou na té nejvyšší úrovni a ceny jsou velice výhodné. Korektura 1 normostrany v cizím jazyce u nás stojí jen 90 Kč. Konkurence tuto službu také nabízí, ale cenově se nám nemůže přiblížit. Zkuste kupříkladu Prekladyanglictina.cz, tam za korekturu dáte od 100 do 150 Kč.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.