+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Slavní lidé, kteří mluví více než jedním jazykem

Slavní lidé, kteří mluví více než jedním jazykem

Každý, kdo se začne učit nějaký jazyk, má pro to nějaký důvod. Někdo se učí kvůli práci, jiný se chce během cestování domluvit, další se učí kvůli rodině, důvodů je celá řada. Důležité je ve svém předsevzetí vytrvat a být stále motivovaný. Kromě toho si každý může najít nějaký svůj vzor mezi slavnými osobnostmi, z nichž celá řada hovoří více jazyky. Podívejte se na některé vícejazyčné celebrity z různých oblastí našeho života.

Filmové osobnosti

Celá řada z nich pravidelně září na obrazovkách, ne každý však ví, že hovoří více jazyky. K těmto hvězdám patří i Natalie Portmanová nebo Will Smith.

Hudebníci

Hudba sama o sobě patří k univerzálním jazykům. Ukázalo se, že někteří naši oblíbení hudebníci či zpěváci hovoří více jazyky. Své hlasové dovednosti v různých jazycích mohou předvést Celine Dion, Andrea Bocelli a dokonce i Lady Gaga.

Sportovci

Sportovci hovořící více jazyky dávají výrazu "tvrdě pracovat" nový význam. Mezi známé vícejazyčné sportovce patří například Serena Williamsová, Kobe Bryant nebo Tima Webová.

Politici

Politici jsou osobnosti milované i nenáviděné. Někteří z nich také mluví více jazyky - Thomas Jefferson - francouzština nebo Barack Obama - indonésština.

Podnikatelé

I v podnikatelské sféře narazíme na spoustu vícejazyčných lidí. Mezi takové patří Mark  Zuckerberg nebo Indra Nooya, americká obchodní manažerka působící v Amazonu největším celosvětovém e-shopu.

Свяжитесь с нами в любое время через эту форму или по телефону
+420 720 221 398

Запрос перевода

В течение 15 минут мы вышлем вам расчет стоимости выполнения заказа

Свяжитесь с нами

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Форма запроса
Badge

Отзывы

Náš blog