+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Employee-Time-Theft-at-Work-Robbing-Your-Business-LG.jpg.jpgKaždý z nás se může dostat do situace, že přes pečlivé plánování a dodržování termínů je najednou třeba řešit věci operativně, téměř z minuty na minutu. Zvláště ve světě obchodu někdy na rychlé reakci závisí budoucí vývoj firmy. My jsme na takové situace připraveni a expresní překlady jsme schopni dodat v co nejkratším čase a samozřejmě při zachování jejich kvality a úrovně překladu.

 

Co jsme schopni pro Vás udělat

  • Vytvořit cenovou kalkulaci do 15 minut 

  • Překlady vyhotovit do pár hodin od objednání

  • Překlady vyhotovit například ještě v den objednání nezávisle na rozsahu

  • Díky stabilnímu týmu jsme schopni vyhotovit překlad i v patřičné kvalitě


Spěcháte ?

Pošlete nám poptávku  ještě dnes, nebo volejte +420 720 221 398

 


 

Co je to expresní překlad

Expresní znamená rychlý a jako expresní překlad se rozumí překlad provedený a dodaný zákazníkovi do 24 hodin. Za jeden pracovní den jsme schopni pro vás expresně přeložit nejen krátké dokumenty, ale i texty o rozsahu více než 20 stran. Právě to je jednou z výhod překladatelských agentur. Týmová spolupráce překladatelů a korektorů zajistí i přes velkou rychlost zpracování gramatickou správnost a stylistickou čistotu.

Druhy expresních překladů

Spěchat se dá různě rychle a co klient, to jiná představa o rychlosti. Proto rozlišujeme více druhů expresních překladů. Vaše dokumenty pro vás expresně přeložíme do 24 hodin, ale jestli i to je pro vás příliš dlouhá doba, dodáme vám do 12 hodin „velmi expresní překlad“. Dokážeme však ještě více, do 6 hodin totiž zajistíme „super expresní překlad“ a text o maximálním rozsahu dvou normostran můžeme dodat i do dvou hodin.

Úroveň expresních překladů

I když požadujete expresní překlad, neznamená to, že se musíte vzdát kvality. Dodaný překlad od nás bude, stejně jako při standardní době dodání, na špičkové úrovni. Obdržíte jej ve stejném formátování jako výchozí text, tedy při zachování zarovnání, typů písma, nadpisů či zvýraznění určitých slov a dokonce i propojení hypertextovými odkazy.

Rychlost a kvalita

V dnešní uspěchané době to prostě jinak nejde. Globalizace a internetové propojení všech koutů světa přináší nároky na rychlost a konkurenční boj zase na kvalitu. Překladatelské agentury proto musí reagovat okamžitě a svým klientům by měly umět vyhovět ve všech situacích.

Náš tým je sestavený z kvalitních překladatelů a korektorů, rodilých mluvčích a z dalších specialistů. Pracujeme s nejmodernějšími překladatelskými nástroji a softwarovým vybavením. Proto jsou pro nás vaše poptávky vždy realizovatelné a i při krátkých dodacích lhůtách dokážeme přeložit jakýkoli text správně a bez chyb.

Kdy se vám expresní překlad bude hodit

Určitě najdete nespočet situací, kdy potřebujete něco přeložit téměř ihned. Může se stát, že vás čeká důležité jednání nebo prezentace, ale na poslední chvíli došlo ke změně programu a podklady dostanete třeba jen dva dny předem. Nebo můžete obdržet poptávku s šibeničním termínem odpovědi. V obchodních i v určitých soukromých záležitostech mohou nastat situace, kdy není času nazbyt, a právě v takových chvílích přichází ke slovu expresní překlad.

Naši nejvýznamnější klienti

ČT.png

Google-logo.png Frobes-logo.png

a mnozí další

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Poptávka
Badge

Reference

Náš blog

  • Tipy, jak se co nejrychleji naučit francouzsky

    Tipy, jak se co nejrychleji naučit francouzsky O francouzštině můžeme slyšet, že je složitá, někteří zase říkají, že je jednoduchá. Možná se obáváte toho, jak dlouho se jí budete učit. Odpověď je prostá. Pokud se vám tento jazyk líbí a budete se ho učit s nadšením, můžete se ho naučit opravdu velmi rychle a vůbec vám nebude připadat složitý. Pokud hledáte radu, jak se naučit francouzsky co nejrychleji, poradíme vám několik triků, které vaši výuku podstatně urychlí. Pokud se stane francouzština prvním cizím jazykem, který se chcete naučit, mohlo by se zdát, že je také nejtěžší a to proto, že každý nový jazyk, který se naučíte, se stává snadnějším. Jak dlouho trvá naučit se francouzsky? Důvodem, proč může být těžké naučit se svůj první cizí jazyk, může být to, že hlouběji pochopíte, které strategie pro vás fungují a které prostě nejsou životaschopné. Jakmile pochopíte, jak mluvit francouzsky, zaměříte se na techniky, které byly účinné pro každý další jazyk, se kterým se po učení francouz

  • Seznamte se s fascinujícími jazyky Středozemě

    Seznamte se s fascinujícími jazyky Středozemě Fascinující řada jazyků používaných v románech JRR Tolkiena, včetně Hobita a Pána prstenů, vzala svět útokem, když byly přivedeny k životu na stříbrném plátně a v tisku. Vytvořil však Tolkien pro své romány skutečně celé jazyky? Byl to skutečný jazykoznalec Uznávaný autor vytvořil svůj první jazyk, když byl teprve teenager. Byl také mistrem jazyků reálného světa. Ve skutečnosti znal Tolkien 35 různých jazyků, starověkých i moderních, a to od staré norštiny po litevštinu. Jaké jsou však jazyky, které byly pro tyto romány použity? Zde je krátký pohled na jazyky používané v nejuznávanějších Tolkienových dílech. Jazyky Středozemě Mnoho autorů vytváří fiktivní jazyky pro svá literární díla a Tolkienovy jazyky jsou pravděpodobně nejznámější. Jazyk vytvořený pro Tolkienův fiktivní vesmír, často označovaný jako Středozem, je dílem lingvistického génia s tvůrčími schopnostmi skládat nové a složité jazyky. „To, co si myslím, je primární 'fakt' o mé p