+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Apostille Service Overview: Exactly What You Should Know ...

Pokud se někdy dostanete do situace, v níž bude třeba předložit jakýkoli oficiální dokument v zahraničí nebo naopak zahraniční dokument na našem území, je k němu potřeba apostila nebo superlegalizace (stát není smluvní stranou Haagské úmluvy o apostile). Apostila je doložka, která se přikládá k oficiálním dokumentům a prokazuje ověření podpisu a razítka na listině, kterou předkládáte. Jedná se o vyšší úroveň ověření dokumentů, jež předkládáte v zemi, která je nevydala.

 • Apostily vyřizujeme do druhého pracovního dne!
 • Cena apostily pouze 1 899 Kč bez DPH
 • Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo rovnou zavolejte na +420 720 221 398

 


 

Veřejnou listinu po vás může vyžadovat škola, banka nebo další instituce. S nutností apostily se můžete nejčastěji setkat u těchto dokumentů:

 • listiny, které vydává matrika – rodný, oddací nebo úmrtní list
 • listiny související se studiem – listiny dokládající maturitu, doklady o vyšším odborném vzdělání, listiny potvrzující státní zkoušku, vysokoškolské diplomy
 • listiny obchodní – výpisy z obchodního rejstříku
 • zdravotní dokumentace
 • listiny, které vydávají finanční úřady, justice nebo notáři
 • výpis z rejstříku trestů

CENY ZA OVĚŘENÍ DOKUMENTŮ A DODACÍ LHŮTY

  Cena
Ceny jsou uvedeny jsou bez DPH.
Vyřízení apostily do 24 hodin 1 899 Kč
Ověření listiny - notářsky ověřená kopie 120 Kč
Superlegalizace dokumentu 2 500 Kč
Výpis z obchodního rejstříku 499 Kč


Úmluva mezi státy týkající se apostil, stanovuje, že státy v ní zapojené, uznávají veřejné listiny, jejichž součástí je apostilační doložka.

Apostila je jednodušší forma ověření dokumentů a nahrazuje proces superlegalizace. Musí být uvedena v jazyce státu, jež ji vydává.

Jak probíhá apostilace?

Apostilace každého typu dokumentů probíhá jiným způsobem a každý úřad vyžaduje něco jiného.

Většina lidí se s tímto procesem setkává velmi zřídka, proto je jednodušší obrátit se na někoho, kdo má s apostilou zkušenosti. Naše společnost tuto službu nabízí. Postačí dodat dokumenty, u nichž potřebujete vyřídit apostilu a my se postaráme o vše potřebné. Kromě toho můžeme nabídnout kvalitní překladatele a tlumočníky, kteří zajistí jednání s potřebnými úřady.

Díky našim službám na profesionální úrovni šetříme váš čas i vaše finanční prostředky. Vše za vás vyřídíme v co nejkratším časovém úseku a dodáme kompletní materiály přímo do vašich rukou.

​​​​Obraťte se na nás kdykoliv!

Potřebujete vyřídit apostilu? Zavolejte nám na číslo +420 720 221 398 nebovyplňte jednoduchý online formulář (obratem se vám ozveme). 

 

Naši nejvýznamnější klienti

Frobes-logo.png ČT.png Google-logo.png Prima-logo.png reference-avast.png

další

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Poptávka
Badge

Reference

Náš blog

 • Poznejte jazykovou historii Srí Lanky

  Poznejte jazykovou historii Srí Lanky Srí Lanka je velmi rozmanitá, stejně tak jako její jazykové složení. V této zemi jihovýchodní Asie se mluví několika jazyky, ale pouze dva z nich mají oficiální status: sinhálština a tamilština. Kvůli koloniální minulosti národa, stejně jako komerční výhodě, se zde stále častěji mluví také anglicky. Odhady z roku 2012 ukazují, že přibližně 23,8 % Srílančanů mluví místním anglickým dialektem, označovaným jako cejlonská angličtina nebo „singlish“. Pokud chceme komunikovat se srílanským obchodním partnerem nebo kolegou, nebo dokonce se srílanským publikem, můžeme mít pochybnosti o tom, jakým jazykem bychom měli mluvit. Postarají se o to tamilské překladatelské služby nebo bychom měli hledat poskytovatele jazykových služeb se zkušenostmi v sinhálštině? Jazyková rozmanitost Srí Lanky Sinhálština je indoárijský jazyk, kterým mluví Sinhálci v této zemi. Tamilština je drávidský jazyk, kterým mluví tamilští lidé. Sinhálci tvoří největší etnickou skupinu zem

 • Korejština vs čínština, který jazyk je jednodušší se naučit?

  Korejština vs čínština, který jazyk je jednodušší se naučit? Jižní Korea a Čínská lidová republika jsou dva velmi relevantní hráči na mezinárodní scéně. V posledních desetiletích se dostali na vedoucí pozici jako technologičtí inovátoři, stále rostoucí kulturní ovlivňovatelé a průmyslové velmoci. Vzestup K-popu motivoval tisíce amerických náctiletých a mladých dospělých, aby navštěvovali kurzy korejštiny, ať už po škole, nebo jako součást svého vysokoškolského vzdělání. Ve skutečnosti mezi lety 2013 a 2016 vzrostl počet vysokoškoláků, kteří navštěvují hodiny korejštiny, o 14 %. Na druhou stranu čínská průmyslová moc přiměla mnoho mladých odborníků vidět svou budoucnost v této asijské zemi. V důsledku toho mnozí (například British Council ve své zprávě „Jazyky budoucnosti“) tvrdí, že mandarínská čínština bude jedním z jazyků budoucnosti. Provedeme si srovnání těchto jazyků, analyzujeme korejskou a čínskou gramatiku, výslovnost a psaní. Na závěr se pokusíme rozhodnout, který jazyk by se