+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Apostille Service Overview: Exactly What You Should Know ...

Pokud se někdy dostanete do situace, v níž bude třeba předložit jakýkoli oficiální dokument v zahraničí nebo naopak zahraniční dokument na našem území, je k němu potřeba apostila nebo superlegalizace (stát není smluvní stranou Haagské úmluvy o apostile). Apostila je doložka, která se přikládá k oficiálním dokumentům a prokazuje ověření podpisu a razítka na listině, kterou předkládáte. Jedná se o vyšší úroveň ověření dokumentů, jež předkládáte v zemi, která je nevydala.

 • Apostily vyřizujeme do druhého pracovního dne!
 • Cena apostily pouze 1 899 Kč bez DPH
 • Pošlete nám nezávaznou poptávku, nebo rovnou zavolejte na +420 720 221 398

 


 

Veřejnou listinu po vás může vyžadovat škola, banka nebo další instituce. S nutností apostily se můžete nejčastěji setkat u těchto dokumentů:

 • listiny, které vydává matrika – rodný, oddací nebo úmrtní list
 • listiny související se studiem – listiny dokládající maturitu, doklady o vyšším odborném vzdělání, listiny potvrzující státní zkoušku, vysokoškolské diplomy
 • listiny obchodní – výpisy z obchodního rejstříku
 • zdravotní dokumentace
 • listiny, které vydávají finanční úřady, justice nebo notáři
 • výpis z rejstříku trestů

CENY ZA OVĚŘENÍ DOKUMENTŮ A DODACÍ LHŮTY

  Cena
Ceny jsou uvedeny jsou bez DPH.
Vyřízení apostily do 24 hodin 1 899 Kč
Ověření listiny - notářsky ověřená kopie 120 Kč
Superlegalizace dokumentu 2 500 Kč
Výpis z obchodního rejstříku 499 Kč


Úmluva mezi státy týkající se apostil, stanovuje, že státy v ní zapojené, uznávají veřejné listiny, jejichž součástí je apostilační doložka.

Apostila je jednodušší forma ověření dokumentů a nahrazuje proces superlegalizace. Musí být uvedena v jazyce státu, jež ji vydává.

Jak probíhá apostilace?

Apostilace každého typu dokumentů probíhá jiným způsobem a každý úřad vyžaduje něco jiného.

Většina lidí se s tímto procesem setkává velmi zřídka, proto je jednodušší obrátit se na někoho, kdo má s apostilou zkušenosti. Naše společnost tuto službu nabízí. Postačí dodat dokumenty, u nichž potřebujete vyřídit apostilu a my se postaráme o vše potřebné. Kromě toho můžeme nabídnout kvalitní překladatele a tlumočníky, kteří zajistí jednání s potřebnými úřady.

Díky našim službám na profesionální úrovni šetříme váš čas i vaše finanční prostředky. Vše za vás vyřídíme v co nejkratším časovém úseku a dodáme kompletní materiály přímo do vašich rukou.

​​​​Obraťte se na nás kdykoliv!

Potřebujete vyřídit apostilu? Zavolejte nám na číslo +420 720 221 398 nebovyplňte jednoduchý online formulář (obratem se vám ozveme). 

 

Naši nejvýznamnější klienti

Frobes-logo.png ČT.png Google-logo.png Prima-logo.png reference-avast.png

další

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Poptávka
Badge

Reference

Náš blog

 • Překlad do němčiny

  Překlad do němčiny Němčina je zejména v Evropě velmi důležitá, jde zde o druhý nejpoužívanější jazyk a po celém světě hovoří německy více než 170 milionů lidí. Němčina není úplně jednoduchý jazyk a pokud nepatříte mezi rodilé mluvčí, možná, že v životě narazíte na situace, kdy se neobejdete bez profesionálního překladu. Překlad vám dnes udělá i mnoho aplikací, ale jde o nepřesný překlad, který často obsahuje mnoho chyb a nepřesností. Pokud je cílem překlad v té nejlepší kvalitě, vždy se vyplatí obrátit na zkušenou překladatelskou agenturu. Německý překlad z rukou profesionálů Nezáleží na tom, jestli potřebujete přeložit do němčiny lékařskou zprávu, texty na web, technickou dokumentaci nebo třeba pracovní smlouvu. V každém případě se vyplatí obrátit na profesionální překladatelskou agenturu, protože jen u ní máte stoprocentní jistotu, že se vám dostane výsledku v té nejlepší možné kvalitě. Překladu se budou věnovat zkušení překladatelé, kteří jsou rodilými mluvčími a v oboru mají mnoho

 • Překlady do angličtiny

  Překlad do angličtiny Angličtina je světově nejpopulárnější a nejpoužívanější jazyk. Dnes se považuje za samozřejmost a ačkoliv se většina lidí anglicky domluví, jejich jazykové znalosti zdaleka nejsou tak dobré, aby si dokázali udělat kvalitní anglický překlad. Ačkoliv se může zdát angličtina jednoduchá, její profesionální ovládání vyžaduje roky praxe. Pokud potřebujete zajistit překlad do angličtiny, vždy se vyplatí obrátit na profesionály. Profesionální překlad do angličtiny Překlad do angličtiny samozřejmě není zadarmo, ale jde o investici, která se ve všech ohledech vyplatí. Pokud byste překládali amatérsky nebo s pomocí aplikace pro překládání, výsledek by nebyl dokonalý a to by se mohlo velmi negativně odrazit. Naše překladatelská agentura vám zajistí rodilé mluvčí, kteří mají s překladem mnohaleté zkušenosti a především vám zajistí všechny druhy překladů. Pokud potřebujete například překlad textu na webu nebo reklamní texty, vždy je potřeba, aby působily profesionálně, v opačné