+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Víte, proč je zima ideální období pro výuku jazyka?

Víte, proč je zima ideální období pro výuku jazyka?

Pokud jste odhodlaní a máte motivaci, je pro výuku jazyka vhodné jakékoli období. V zimním období však většina z nás zůstává doma, v teple. Vezměte tedy svůj telefon či notebook a začněte s výukou cizího jazyka. Tady je několik dobrých důvodů.

Proč se učit právě v zimě?

K výuce nového jazyka potřebujete pouze počítač nebo mobilní telefon. Můžete klidně zůstat doma v teple a s výukou začít ihned. Krása výuky jazyka pomocí mobilních technologiích spočívá také v multitaskingu.

Studené počasí stimuluje lépe náš mozek. Některé výzkumy ukázaly, že pro zahřátí těla využívá naše tělo méně energie, než pro jeho ochlazení. Díky tomu nám v zimním období zbývá více energie na učení se novému.

 

Jedním z nejčastějších důvodů, proč se učíme nový jazyk je, že se chceme domluvit během našich cest. Pokud se tedy začnete učit jazyk v zimě, v létě jej již budete alespoň částečně ovládat a snáze se na svých letních cestách domluvíte a dokonce se můžete také zdokonalovat a to díky komunikaci.

Aby se vám lépe učilo, udělejte si horkou čokoládu. Také můžete vyzkoušet horký nápoj země, jejíž jazyk se učíte. Možná vám přinese inspiraci pro další výuku.

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulacii