+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Můj výlet do Dubaje

Pro ty z vás, kteří se chystají navštívit Dubaj, přinášíme některé zajímavé informace, které by se vám rozhodně mohli hodit.

Veřejná doprava

Dubaj je nádherné město a nemusíte se obávat toho, že je tak velké. Pro jeho prohlídku můžete použít taxíky, ale berte si je jen pro výjimečné případy, neboť jsou velmi drahé. Raději použijte veřejnou dopravu. Nejlepší volbou je metro, které je vhodné pro všechny turisty, neboť je čisté levné a bezpečné.

Stravování

K dispozici je celá síť restaurací s rychlým občerstvením, jež nese název Golden Fork. Nabízí velké porce za přijatelné ceny.

Exkurze po městě

Pokud si chcete prohlédnout turisticky zajímavá místa, využijte dvoupatrový turistický autobus. Mapu jeho trasy naleznete v každém hotelu. Určitě zavítejte do safari. Pokud zvolíte program, který nabízí, užijete si nejen výlet do pouště, ale i jízdu na velbloudech a v dunách a také skvělou večeři, která je součástí programu.

Dubajské trhy

V Dubaji můžete navštívit celou řadu trhů, každé z nich jsou jiné. Působivé jsou Gold Market a Spice Market. Na mapě je asi nenajdete, zeptejte se místních obyvatel, kteří jsou velmi přátelští a zajisté vám pomohou. Poblíž zálivu se nachází trh s kořením.

Ubytování

Dobré ubytování nabízí hotel Marina. Je to nová oblast s mrakodrapy a pohodlnou pěší zónou. Samozřejmostí je soukromá pláž. Vynikající, ale poněkud dražší, je hotel Jumeirah, který se nachází v centru města. Vhodný je i hotel Deira.

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulacii