+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Mohou pomoci léčivé krystaly při výuce jazyka?

Krystaly pro zaměření, pro energii, pro motivaci, pro úzkost, pro komunikaci. Co jsou ve skutečnosti léčivé krystaly a co umí? Může se některá z jejich vlastností využít při výuce cizího jazyka?

Co jsou léčivé krystaly a jak fungují?

Ve světě alternativní medicíny jsou minerály a další kameny označovány jako "léčivé krystaly". Předpokládá se, že disponují vlastnostmi, které podporují různé aspekty fyzického i duševního zdraví. Klíčovou součástí tohoto myšlení jsou i barvy krystalů a to v souvislosti s energií kamene a čakrami lidského těla. Pokud tedy chcete využívat jejich sílu, musíte přikládat kameny na místa čaker, ke kterým se vážou.

Není však dokázáno, že by krystaly měly léčivou schopnost, ale u těch, kteří věří v jejich sílu, mohou mít pozitivní efekt.

Mohou krystaly pomoci s jazykovou výukou?

Vzhledem k výše uvedenému placebo efektu skutečně záleží na tom, zda v jejich sílu věříte či nikoli. Pokud věříte, pak existují určité druhy krystalů, které jsou považovány za užitečné pro různé součásti učebního procesu. Existují krystaly pro soustředění, paměť, komunikaci, důvěru a duševní jasnost. Tyto krystaly by mohly při výuce jazyka pomoci.

 • Ametyst

Tento fialově zbarvený kámen se  využívá pro probuzení bdělosti vyšší mysli a pomáhá zesilovat vyšší duševní schopnosti, manifestuje duševní sílu a vnitřní mravní čistotu.

 • Křišťál

Je čirý, pomáhá ničit špatné myšlenky, podporuje paměť a pomáhá očistit auru.

 • Fluorit

Především ten smaragdově zbarvený je považován za krystal mysli, může zlepšit duševní
soustředění.

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulacii

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Badge

Reference

Náš blog

 • Proč je lepší profesionální tlumočník místo dvojjazyčně mluvící osoby

  Proč je lepší profesionální tlumočník místo dvojjazyčně mluvící osoby

  Víte jaký je rozdíl mezi profesionálním tlumočníkem a člověkem, který hovoří dvěma různými jazyky? Podívejte se, které výhody nabízí tlumočník. Dostatek znalostí specifických pro konkrétní oblast Dvojjazyčně hovořící osoba má pravděpodobně dobré znalosti obou jazyků, nicméně nemusí mít znalosti, co se týká odborných pojmů, které se v některých oborech využívají. Mezi tlumočníky se samozřejmě najdou odborníci, kteří se specializují na odborné oblasti překladů. Profesionální chápání Tlumočník překládá souvisle, bez přestávky. Pokud se dělá větší množství přestávek, nemusí být překlad přesný. Dvojjazyčný člověk by mohl, v důsledku nedostatečné praxe, čelit některým překladatelským problémům. Spojení dvou jazyků Tlumočník se setkává se specializovanými překlady. Jeho dobré překladatelské vzdělání mu umožňuje využít propojení mezi oběma jazyky. Základní pojmy se naučí ve škole a ostatní přichází se zkušenostmi. Specializují se nejen na jazyk, ale i řeč těla, přízvuk a terminologii. Hlasová

 • Nejčastěji fotografovaná místa na světě

  Nejčastěji fotografovaná místa na světě

  Některá místa přitahují fotografy více, než místa jiná. Nabízejí přirozené kouzlo nebo se k nim vztahují zajímavé mýty a legendy. Pojďme se na některá z nich podívat. New York City Central Park a Guggenheimovo muzeum soupeří o fotografické pamětihodnosti. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na Empire State Building a Times Square. Jazyky v New Yorku Nejvíce lingvisticky různorodou čtvrtí je Queens. Potkáme zde více než 800 jazyků. Samozřejmě nejvíce používaným je americká angličtina. Londýn Mezi nejznámější památky tohoto nádherného města beze sporu patří Big Ben nebo Buckinghamský palác. Jazyky v Londýně Samozřejmostí je britská angličtina, ale v Londýně se hovoří i jinými jazyky. Díky Skotům je to velština, ale objeví se zde i polština nebo paňdžábština to díky přistěhovalcům. Paříž Zajisté nebude překvapením, že nejznámější stavbou je Louvre. Mezi další často fotografované objekty či památky patří Eiffelova věž, Moulin Rouge a Notre Dame Cathedral. Jazyky v Paříži Oficiálním jazykem je