+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Mohou pomoci léčivé krystaly při výuce jazyka?

Krystaly pro zaměření, pro energii, pro motivaci, pro úzkost, pro komunikaci. Co jsou ve skutečnosti léčivé krystaly a co umí? Může se některá z jejich vlastností využít při výuce cizího jazyka?

Co jsou léčivé krystaly a jak fungují?

Ve světě alternativní medicíny jsou minerály a další kameny označovány jako "léčivé krystaly". Předpokládá se, že disponují vlastnostmi, které podporují různé aspekty fyzického i duševního zdraví. Klíčovou součástí tohoto myšlení jsou i barvy krystalů a to v souvislosti s energií kamene a čakrami lidského těla. Pokud tedy chcete využívat jejich sílu, musíte přikládat kameny na místa čaker, ke kterým se vážou.

Není však dokázáno, že by krystaly měly léčivou schopnost, ale u těch, kteří věří v jejich sílu, mohou mít pozitivní efekt.

Mohou krystaly pomoci s jazykovou výukou?

Vzhledem k výše uvedenému placebo efektu skutečně záleží na tom, zda v jejich sílu věříte či nikoli. Pokud věříte, pak existují určité druhy krystalů, které jsou považovány za užitečné pro různé součásti učebního procesu. Existují krystaly pro soustředění, paměť, komunikaci, důvěru a duševní jasnost. Tyto krystaly by mohly při výuce jazyka pomoci.

  • Ametyst

Tento fialově zbarvený kámen se  využívá pro probuzení bdělosti vyšší mysli a pomáhá zesilovat vyšší duševní schopnosti, manifestuje duševní sílu a vnitřní mravní čistotu.

  • Křišťál

Je čirý, pomáhá ničit špatné myšlenky, podporuje paměť a pomáhá očistit auru.

  • Fluorit

Především ten smaragdově zbarvený je považován za krystal mysli, může zlepšit duševní
soustředění.

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulacii